סדנאות וקורסים

מהיום קל יותר מתמיד ללמוד ולתרגל צ'י קונג ולהיעזר בחכמת הרפואה הסינית העתיקה

קורסים קרובים

1500 ש"ח

קורס מחשבה סינית לייב למתרגלי Zhineng מתחילים ב – 26.01.21 יום ג’ 16:00 – 19:00

קורס העמקה במחשבה סינית למתרגלים ותיקים, שרוצים להשלים את התמונה ולהבין את המקורות מהם צמח התרגול. נלמד את התיאוריה על המבנה המשולש של האדם והיקום – חומר (Jing), אנרגיה (Chi), ואינפורמציה (Shen). נעמיק אל תוך מושגי יסוד כמו דאו ין ויאנג, חמשת האלמנטים ועוד.

פרטים נוספים והרשמה...

₪900

שמונת המשפטים קורס לייב יום ה’ 8:30 החל מה 4.2

שמונת המשפטים מכוונים את התודעה באקטיביות פנימה ומשרים צ'י ושחודר דרך כל שכבות היקום והגוף – הפיזית, האנרגטית והתודעתית וממזג אותן לשלם

פרטים נוספים והרשמה...

₪150

קורס לה צ’י – לייב יום ב 9:00 – 10:30 (11.1/18.1/25.1)

הפעימה: ההתרחבות אל מעבר לעצמי וההתכנסות חזרה פנימה, היא התנועה הבסיסית ביותר של הקיום. דומם, חי, צומח – הכול פועם - מתרחב ומתכנס.

פרטים נוספים והרשמה...


קורסים מוקלטים לרכישה

100 שח

קורס היכרות מוקלט – צ’י קונג חכמת הריפוי – Zhineng Chi Kong

מזמינה אתכם לקורס היכרות בן שלושה מפגשים בZhineng צ’י קונג, בו נקבל טעימה מהמרכיבים השונים של השיטה. בתרגול משותף, נכיר את הרבדים העמוקים של הגוף, וניפתח בשמחה אל האנרגיה של היקום. נעיר אותה לפעולה בתוכנו ונאפשר לה לטהר ולטעון אותנו בכוחות מחודשים.

פרטים נוספים והרשמה...

750ש"ח

“להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” קורס 1 לימוד הסדרה

להניף את הצ'י מעלה למזוג את הצ'י מטה -בקורס נתחבר אל האנרגיה המקורית של היקום, ונטפח את תנועת החילופין האנרגטית בינינו לבינו. דרך תנועה קשובה בשילוב עם ויזואליזציה, נחדד את המיומנות לחוש בצ'י ולהפעיל אותו. נתחבר ונעצים את כוחות הריפוי שלנו, נשפר את הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף.

פרטים נוספים והרשמה...

750 ש"ח

קורס מתקדמים LCUPCD

הסדרה Lcupcd, אוצרת בתוכה שפע של אפשרויות, גם למי שכבר שולט בטכניקה ומתקדם בZhineng. בכל פעם שחוזרים אל הסדרה, היא תומכת בהטמעה של הידע והחוויות שרכשנו עד כה. ומלמדת אותנו איך להמשיך ולהעמיק לתוך הצ'י חסר הצורה והתודעה, ובמקביל מחזקת את תהליך החיבור של התודעה לאחד שהוא השלם.

פרטים נוספים והרשמה...

750 שח

קורס צלילים

תרגול הצלילים מאפשר לשלוח ריפוי באופן ישיר וללא מתווכים. בניגוד למילים שעובדות עם הביוגרפיה, הצלילים יוצרים תנודות באיברים הפנימיים ומאפשרים לעבד דרך הגוף את הרגש, מבלי להיכנס לסיפור. הם מפרקים דפוסים מגבילים של סבל ומחדשים את ההרמוניה והסדר הפנימי.

פרטים נוספים והרשמה...

₪750

לעורר את החיוניות

בקורס נמתח ונניע את כל מערכת השלד, נפעיל את מערכת העצבים, מערכת הדם, החיסון, הלימפה ועד למטבוליזם התאי. התרגול של הסדרה מחזיר את התודעה הביתה, אל הגוף, ומבסס נוכחות שקטה, חיונית ויציבה.

פרטים נוספים והרשמה...


סדנאות

סדנת צ’י קונג, לפתיחת שנת 2021 לריפוי עמוק של התודעה והגוף

הריפוי היסודי והעמוק מתבטא בפתיחת הלב. כדי להירפא, לומדים להרפות את הלב, להתרחב, לקבל ולאהוב את עצמנו, את מי שאנחנו ואת העולם שמסביב. השאלה הגדולה – כיצד? והתשובה בסה"כ פשוטה – דרך תרגול.

פרטים נוספים והרשמה...

₪250

סדנה שמונת המשפטים

תרגול המשפטים מאפשר לחדור אל הרמות העמוקות ביותר של התודעה, לעורר ולהפעיל זרימה שופעת והרמונית של צ'י. התרגול מטפח גם את הקשר בינינו לבין היקום, הופך אותו לפשוט, קל, זמין ונוח.

פרטים נוספים והרשמה...