קורס היכרות מקוון עם צ’י קונג חכמת הריפוי – Zhineng Chi Gong

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
100 ש

הגוף הוא הבית האמיתי היחיד שלנו. וכמו כל בית, הוא דורש תשומת לב מתמדת, תחזוקה שוטפת שתמנע את השחיקה ותטפח את הביטחון והנינוחות בו. אנחנו מתייחסים לגוף כאל מובן מאליו – שועטים קדימה עם מטלות החיים, משקיעים בילדים, בעבודה, בחברים, ושוכחים להקשיב לעצמנו, לצרכים ולרצונות האותנטיים שלנו. אבל עם הזמן מתחילים להופיע סימני השחיקה – יש איזה כאב מטריד שלא עובר, מחלה כרונית, עייפות וחוסר חשק…

מזמינה אתכם לקורס היכרות בן שלושה מפגשים בZhineng צ’י קונג, בו נקבל טעימה מהמרכיבים השונים של השיטה. בתרגול משותף, נכיר את הרבדים העמוקים של הגוף, וניפתח בשמחה אל האנרגיה של היקום. נעיר אותה לפעולה בתוכנו ונאפשר לה לטהר ולטעון אותנו בכוחות מחודשים.

מה נלמד בקורס?

  • נכיר את הסדרה לעורר את החיוניות, נפגוש את האפשרות להיות נוכחים בגוף ולהעיר מקומות חשוכים.
  • נכיר סדרה של צלילים מרפאים העובדים על האיברים הפנימיים. באמצעות הקול, ננקה ונפנה כאבים רגשיים ופיזיים שהצטברו במהלך החיים.
  • נכיר חלקים מהסדרה Lift chi up Pour chi down, המורכבת מחיבור בין ויזואליזציה לתנועות פשוטות שמחזירות יחד את האנרגיה בגוף למצב הרמוני.
  • נכיר את שדה הצ’י המרפא הייחודי לשיטה, ונתוודע לכוחות הריפוי הפנימיים שחבויים בנו.
  • נלמד לתרגל לה צ’י – עבודה עם כדור של אור, שמחברת את התודעה עם תנועת האנרגיה בגוף וביקום.

הקורס מיועד למתרגלים חדשים בZhineng. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ’י קונג, הקורס יקנה בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בחיבור לגוף ולתנועת האנרגיה בו. עבור בעלי ניסיון זוהי אפשרות להכיר שיטה ייחודית ולהעצים את החיבור לכוחות הריפוי הפנימיים ולהגדיל את השמחה והשלווה בחיים.

עם סיום הקורס, אעזור לכל מי שיהיה מעוניין להמשיך, למצוא את הדרך הנכונה ביותר עבורו להמשיך ולתרגל – שיעורים שבועיים, קורסים באינטרנט, סדנאות עם מורים מחו”ל ובניה של תרגול ביתי.

עלות: 100 שקלים לשלושה מפגשים בני שעה וחצי.

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות – במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש