סדנאות וקורסים - Zhineng chi kong

מהיום קל יותר מתמיד ללמוד ולתרגל צ'י קונג ולהיעזר בחכמת הרפואה הסינית העתיקה

סדנאות

₪350

14.9 סדנת שבת בהדר עם 9:00 – 16:00

פרטים בקרוב

קורסים קרובים

חינם

קורס מקוון להפעלה וריפוי של עמוד השדרה. נפתח ב 11.7, יום ה’ 08:30 – 09:45

באמצעות תרגול פיזי נפתח, נרכך ונגמיש את עמוד השדרה: החוליות, הדיסקים ואת מערכת העצבים שעוברת בתוכו. במקביל, נתחבר אליו כציר אנרגטי הנושא אותנו, נלמד להתרחב לנוכחות בתוכו. בתקופה המטלטלת שעוברת עלינו חיבור והפעלה של עמוד השדרה זו דרך נפלאה לשחרור מתחים ולבניית מרכז פנימי יציב ושקט יותר.

קורס צלילים מרפאים יום ב’ 08:15 – 09:30 לייב בטבעון

בימים אלו כולנו מחפשים דרך להירגע ולהתחזק. לימוד ותרגול סדרת הצלילים זו דרך נפלאה להרפות ולהתחבר לכוחות הפנימיים שלנו.

נרשמת לקורס

קורס אונליין על הרמה השלישית – Five Hunyuan Form יום ב’ 17:00 – 18:30

קורס יסודי ומעמיק(חצי שנה) על 13 התרגילים של הרמה השלישית: בקורס נבנה ונטפח את הארמון האישי. נעמיק ונבסס את הקשר עם חמשת האיברים הפנימיים. נטפח מרכז פנימי שיישאר יציב ושקט למול סערות החיים. נשכלל את היכולת להוות הון יואן צ’י ולהפעיל אותו.

₪350

קבוצת תרגול שבועית למתקדמים אונליין יום ד’ – 07:00 – 08:30 08:45 – 10:15

הקבוצה המתקדמת שלי נפגשת כבר יותר משמונה שנים, לשלוש שעות של תרגול מסור ועמוק של השיטה. יחד, אנחנו יוצרים שדה צ'י עוצמתי במיוחד, שתומך בכל אחת מהמשתתפות, ומאפשר לנו להגיע לרבדים עמוקים, ולחוות חוויות מהסוג ששמור בדרך כלל למרחב של ריטריט או סדנה כל שבוע.

חינם

קורסים מוקלטים

לצפייה בקצב האישי של התלמיד עם תמיכה טלפונית שלי. ניתן להתנסות בהקלטה של השיעור הראשון ואחר כך להחליט אם רוצים להמשיך.

מאגר הקורסים המוקלטים מכיל – קורס היכרות קצר עם השיטה (3 מפגשים), קורס הילינג, לה צ'י ממוקד (3 מפגשים), קורס הילינג בג'יננג (5 מפגשים), קורס על הסדרה לעורר את החיוניות, LCUPCD  (קורס למתחילים וקורס למתקדמים), צלילים מרפאים (בהתאם לרמה השלישית), רמה 2 – Body Mind , קורס על שמונת המשפטים, קורס להפעלה וריפוי של עמוד השדרה.

קורסים מוקלטים לרכישה

₪200

קורס הכרות 6 מפגשים

אני מזמינה אתכם לקורס היכרות בZhineng צ'י קונג. זו שיטה מופלאה שמטפחת את הבריאות הפיזית, את עצמנו וכל מה שחשוב לנו - דרך עבודה עם הגוף, הצ'י והתודעה. דרך התרגול בונים חיבור למרכז יציב ובטוח. בתשע שנים האחרונות צללתי לעומקה של השיטה כתלמידה ומורה ואשמח לחלוק אתכם את התובנות והניסיון שלי

₪700

קורס להפעלה וריפוי של עמוד השדרה

בתרגול Zhineng  יש דגש רב על ריכוך הגמשה ופתיחה של עמוד השדרה, ותוך כך גם העמקת החיבור בין הפיזי, הרגשי והתודעתי. בקורס באמצעות תרגול גופני מדויק, נחדד את היכולת לחוש בעמוד השדרה ולהיות נוכחים בו.

₪200

קורס הילינג ב zhineng chi kong (5 מפגשים)

מפגש עם מחלה הוא תמיד התמודדות עם הלא נודע, עם חוסר ודאות, מה שעבד עד עכשיו מעצמו מפסיק לתפקד, וצריך להבין איך מתמודדים עם הדבר הזה. איך אני תומכת בגוף בתהליך הריפוי וכיצד אני מרגיעה את אוטוסטרדת המחשבות בראש שלי, את הפחדים והחרדות שמציפים. בקורס היליניג של 5 מפגשים נכיר את התאוריה ושיטות שונות מתוך Zhineng שיכולים לתמוך בנו בדרך.

₪100

קורס היכרות – צ’י קונג חכמת הריפוי – Zhineng Chi Kong (מוקלט)

מזמינה אתכם לקורס היכרות בן שלושה מפגשים בZhineng צ’י קונג, בו נקבל טעימה מהמרכיבים השונים של השיטה. בתרגול משותף, נכיר את הרבדים העמוקים של הגוף, וניפתח בשמחה אל האנרגיה של היקום. נעיר אותה לפעולה בתוכנו ונאפשר לה לטהר ולטעון אותנו בכוחות מחודשים.

₪100

קורס הילינג – לה צ’י (מוקלט)

הפעימה: ההתרחבות אל מעבר לעצמי וההתכנסות חזרה פנימה, היא התנועה הבסיסית ביותר של הקיום. דומם, חי, צומח – הכול פועם - מתרחב ומתכנס.

₪700

לעורר את החיוניות (מוקלט)

בקורס נמתח ונניע את כל מערכת השלד, נפעיל את מערכת העצבים, מערכת הדם, החיסון, הלימפה ועד למטבוליזם התאי. התרגול של הסדרה מחזיר את התודעה הביתה, אל הגוף, ומבסס נוכחות שקטה, חיונית ויציבה.

₪1,000

Body Mind Form (מוקלט) 16 שיעורים

הרמה השנייה בשיטה מורכבת מסדרה של עשרה תרגילים, שממשיכים להנחיל ולחזק את היכולת לשכון במרחב הפנימי שהוא הגוף. התרגילים עוברים ופותחים את הגוף כולו - מהקדקוד ועד קצות הבהונות.

₪700

שמונת המשפטים (מוקלט)

שמונת המשפטים מכוונים את התודעה באקטיביות פנימה ומשרים צ'י ושחודר דרך כל שכבות היקום והגוף – הפיזית, האנרגטית והתודעתית וממזג אותן לשלם

₪1,500

קורס מחשבה סינית למתרגלי Zhineng(מוקלט)

קורס העמקה במחשבה סינית למתרגלים ותיקים, שרוצים להשלים את התמונה ולהבין את המקורות מהם צמח התרגול. נלמד את התיאוריה על המבנה המשולש של האדם והיקום – חומר (Jing), אנרגיה (Chi), ואינפורמציה (Shen). נעמיק אל תוך מושגי יסוד כמו דאו ין ויאנג, חמשת האלמנטים ועוד.

₪700

“להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” רמה 1 לימוד הסדרה (מוקלט)

בקורס נתחבר אל האנרגיה המקורית של היקום, ונטפח את תנועת החילופין האנרגטית בינינו לבינו. דרך תנועה קשובה בשילוב עם ויזואליזציה, נחדד את המיומנות לחוש בצ'י ולהפעיל אותו. נתחבר ונעצים את כוחות הריפוי שלנו, נשפר את הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף.

₪700

קורס מתקדמים LCUPCD (מוקלט)

הסדרה Lcupcd, אוצרת בתוכה שפע של אפשרויות, גם למי שכבר שולט בטכניקה ומתקדם בZhineng. בכל פעם שחוזרים אל הסדרה, היא תומכת בהטמעה של הידע והחוויות שרכשנו עד כה. ומלמדת אותנו איך להמשיך ולהעמיק לתוך הצ'י חסר הצורה והתודעה, ובמקביל מחזקת את תהליך החיבור של התודעה לאחד שהוא השלם.

₪750

קורס צלילים בהתאם לרמה השלישית (מוקלט)

תרגול הצלילים מאפשר לשלוח ריפוי באופן ישיר וללא מתווכים. בניגוד למילים שעובדות עם הביוגרפיה, הצלילים יוצרים תנודות באיברים הפנימיים ומאפשרים לעבד דרך הגוף את הרגש, מבלי להיכנס לסיפור. הם מפרקים דפוסים מגבילים של סבל ומחדשים את ההרמוניה והסדר הפנימי.