ריטריט ביתי

הריטריט הביתי מתאים לכל מי שרוצה לייצר שגרת תרגול ביתית למטרות החלמה והתפתחות. ריפוי והתפתחות תלויים בהסכמה לאהוב ולקבל את מה שפגוע. אבל כשיש סבל נפשי וכאב פיזי, הנטייה היא להתנתק, ולהפריד אותם מעצמנו. ובלי לשים לב, להיכנס למלחמה שמטרתה מיגור והרחקה. בצ'י קונג מבינים שריפוי שלם ומלא חייב לעבור גם דרך חיבור והכלה של המקום הפגוע.

הריטריט הביתי מתאים לכל מי שרוצה לייצר שגרת תרגול ביתית למטרות החלמה והתפתחות. ריפוי והתפתחות תלויים בהסכמה לאהוב ולקבל את מה שפגוע. אבל כשיש סבל נפשי וכאב פיזי, הנטייה היא להתנתק, ולהפריד אותם מעצמנו. ובלי לשים לב, להיכנס למלחמה שמטרתה מיגור והרחקה. בצ’י גונג מבינים שריפוי שלם ומלא חייב לעבור גם דרך חיבור והכלה של המקום הפגוע.

בשנים האחרונות, נוכחתי לדעת שמי שמעז ללכת בדרך הזו חווה ורואה ניסים, ועושה את הבלתי אפשרי לאפשרי. גיליתי התסמינים הפיזיים והנפשיים מתפוגגים מעצמם, כאשר משנים את האינפורמציה והמחשבות שיש לנו על עצמנו ועל העולם.

מי שבוחר בצ’י קונג צריך להתמיד. כדי לחוות שינוי ממשי, מוכרחים להתמסר ולתרגל יום יום. רק כך, אפשר לגעת ולהניע את החסימות הישנות שהצטברו במהלך החיים. תרגול יום יומי מפתח את המודעות לדפוסים ישנים ואוטומטים שאחראים לסבל וכאב. עם הזמן לומדים גם לשחרר אותם ולעשות מקום לאהבה ושמחה.

בתור מי שהולכת בדרך הזו ומלווה תלמידים ומטופלים לאורך השנים, אני מבינה ומכירה היטב את הקושי לבנות ולהחזיק שגרה של תרגול ביתי. אני מציעה עזרה ותמיכה למי שרוצה להתמסר לצי קונג. חבילה שלמה שכוללת מפגשים איתי, לצד אפשרות להגיע לכל שלושת השיעורים השבועיים הקבוצתיים שאני מקיימת בזום.

במפגשים האישיים אתמוך ואחזק את תהליך הריפוי שלך באמצעות ארגז הכלים הגדול שצברתי במהלך 30 השנים בהן אני מלווה ומטפלת באנשים. לפעמים נשוחח, בפעמים אחרות נניע את האנרגיה בדיקור סיני או במגע והילינג. כמובן, שהמפגשים יהוו הזדמנות גם לדייק את תרגול הצי קונג עצמו – את המנחים, היציבה, הוויזואליזציה, הקול ועוד. במקרה הצורך, המפגשים יתקיימו במתכונת של שיעור צי קונג פרטי.

בתור מי שהולכת בדרך הזו ומלווה תלמידים ומטופלים לאורך השנים, אני מבינה ומכירה היטב את הקושי לבנות ולהחזיק שגרה של תרגול ביתי. אני מציעה עזרה ותמיכה למי שרוצה להתמסר לצי קונג. חבילה שלמה שכוללת מפגשים שבועיים איתי, לצד אפשרות להגיע לכל שלושת השיעורים השבועיים הקבוצתיים שאני מקיימת בצפון תל אביב.

השיעורים הקבוצתיים הם הזדמנות לחוות משהו אחר, הקבוצה יוצרת שדה אנרגיה עוצמתי, שתומך בתהליך האינדיווידואלי של כל אחד, ופותח את הקשב שלנו למרחב הפנימי ולמרחב שסביב. בקבוצות, חווים לעתים קרובות חוויות עוצמתיות יותר מהחוויות שמתלוות לתרגול אישי. משהו בקבוצה מאפשר לפרוץ מחסומים ולחזק את החיבור לעצמנו.

בשלושים השנים האחרונות אני מטפלת ומלמדת אנשים. נחשפתי להרבה מצבים ושיטות לטיפול, ואני נרגשת להעמיד את כל הידע והניסיון שצברתי לרשות מי שיבחר בדרך שאני הכי מאמינה בה – צ’י קונג חכמת הריפוי Zhineng. מי שמתמודד עם אתגר בריאותי או נפשי ומחפש דרך לריפוי עצמי מתוך מוכנות להתמסר, מוזמן

הרשמו לרשימת התפוצה ותקבלו עדכונים שוטפים על סדנאות ותכנים חדשים שפורסמו באתר

Zhineng Chi Kong

צ’י קונג לריפוי ולפיתוח הפוטנציאל האישי. הZhineng נשען על התובנה כי היקום כולו הוא תנועה אנרגטית של צ’י. המתרגל לומד להתחבר ולהפעיל את האנרגיה האישית

קרא עוד »

איך מתחברים לשדה הצ’י

אחד מהכלים העוצמתיים ביותר של השיטה לעבודה ברמת האינפורמציה הוא חיבור לשדה אנרגטי ייחודי של אנרגיה מרפאת. שדה הוא מרחב של אחדות וחיבור, שיוצר צורה בחסר הצורה. כלומר, מארגן את הצ’י, האנרגיה, שהיא ללא צורה, לכדי נוכחות סדורה, מאוחדת, דחוסה ומרוכזת שבאה לידי ביטוי בגוף.

קרא עוד »

דפוסי תנועה של הון יואן צ’י ואינפורמציה

הקיום הבלתי נראה והנראה נמצאים זה לצד זה ומתקיימים במקביל. בנוסף, טרנספורמציות מנראה לבלתי נראה (ולהפך) מתרחשות כל הזמן. נראה יכול להתפוגג אל בלתי נראה, שיכול להתמצק לנראה וחוזר חלילה. כל מבנה/צורה בעולם שלנו מורכב מהון יואן צ’י ומוקף בו

קרא עוד »

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז