קורס מחשבה סינית למתרגלי Zhineng(מוקלט)

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
1500 ש"ח

בzhineng צ’י קונג פותחים את הלב ומשתחררים מדפוסים מגבילים, קודם כל על ידי תרגול. אבל התרגול צמח מתוך התיאוריה של המחשבה הסינית, ולכן כדי להעמיק בו באמת, יש להכירה ולהבין את הקשרים שמתקיימים בין השניים. הלמידה התיאורטית מסייעת גם כדי להשקיט את המיינד שמחפש תמיד הסברים, ומתקשה להסתפק בעשייה בלבד.

מזמינה אתכם לקורס על יסודות המחשבה והרפואה הסינית בראי הZhineng. בקורס, נעמיק אל תוך התיאוריה של המבנה האנרגטי של האדם והיקום, על שלושת הרמות המטאפיזיות שלהם – חומר (Jing), אנרגיה (Chi), ואינפורמציה (Shen).

במחשבה הסינית, התרגול והתיאוריה שלובים תמיד זה בזה. וכך, גם בקורס. התיאוריה תחווה דרך התרגול, וההבנה המנטלית תקבל תוקף מתוך הניסיון האישי, תשתרש ותופנם.

בקורס נתמקד, נלמד ונתרגל:

  • מושגי יסוד במחשבה סינית: דאו, יין ויאנג, שמיים וארץ, שלושת האוצרות: Shen – qi ,Jing שלושת הדאנים, קוסמולוגיה ונומרולוגיה, 5 האלמנטים.
  • נכיר את הפיזיולוגיה האנרגטית של הגוף האברים הפנימיים והמרידיאניים.
  • נעמיק את ההיכרות עם הנקודות/השערים האנרגטיים שמפעילים בתרגול. 
  • נעמיק ונבין את הרקע וההקשר למושגי הבסיס ב Zhineng -: שדה הצ’י, הון יואן צ’י, התאוריה על שלושת רמות החומר yi yuan Ti

הקורס מתאים למתרגלי Zhineng, שרוצים להבין את הרקע שממנו צמחה השיטה, ולשלב את הידע הסיני בתרגול האישי שלהם. הידע התיאורטי משכלל את היכולת לחוש באנרגיה, ומחזק את החיבור לשדה הצ’י והיקום. 

 שנים עשר מפגשים (36 שעות), הקלטות של השיעורים והמצגות. 

עלות – 1400 שקלים.  

תלמידות מספרות:

הקורס במחשבה סינית היה חלום ישן שלי שהתממש במיטבו. רציתי לשוב ולהעמיק ביסודות הרפואה הסינית בהקשר של תרגול הצי קונג כדי להעמיק את התרגול. החוויה לאחר הקורס היא של מיזוג ואיחוד הידע התאורטי עם הידע התרגולי וממש הרגשתי איך ההעמקה התאורטית שיפרה את התרגול ואיך הבנת המחשבה הסינית השתנתה. לראשונה למדתי קורס דומה לפני 15 שנה במקביל להעמקת דרכי בצי קונג, המפגש בקורס שלך עם התאוריה המורכבת של מחשבה סינית היה מעשיר ומעמיק. הבנייה של הקורס וההתפתחות הפנימית אפשרו לי לעשות את החיבור  וההעמקה בתרגול? ותודה שיש לנו את ההקלטות לחזור ולהקשיב.

יפעת שדה

הקורס מחשבה סינית של ענבל רז הינו חוויה מיוחדת ועוצמתית שקשה לתאר במילים.  ענבל מורתי האהובה והמוכשרת מזה שלוש שנים לצ’י קונג, פתחה בפני עולם שלא הכרתי משלים, מחבר ומעשיר על הקשר בין גוף לנפש, ענבל בכשרונה הרב ריגשה, העשירה, וטוותה בחוטי משי עולמות עמוקים של קסם ואנרגיה חדשה. תודה מכל הלב לאחת והיחידה ענבל רז מחכה לקורס המשך

חנה יוסטר

לאחר שנים רבות של תרגול צ’י קונג וז’יננג בפרט, הקורס למחשבה סינית שבנתה ענבל במיוחד עבור מתרגלי ז’יננג צ’י קונג, היה עבורי קורס של העמקה, חיבור, הבהרה והבנה לקשר ולחיבור ביניהם. הבחירה בנושאים מתוך שלל הנושאים האפשריים הייתה מדויקת ומעשירה ואני מרגישה שהתרגול שלי קיבל רובד נוסף במתנה”. אספה פלד, מורה ותלמידה בדרך של הז’יננג צ’י קונג.

ענבל יקרה,
עם סיומו של קורס “מחשבה סינית”, אני מבקשת להודות לך.
ללמוד אצלך ואיתך, זהו עונג גדול! חוויתי למידה עמוקה ומעשירה, מורה שופעת ידע, הקשבה ורצון עז להעביר הלאה חכמה שמשמחת אותך.
הקורס “מחשבה סינית”, הוא בדיוק הקורס שאותו ביקשתי לעצמי. אני גם מתרגלת וגם מלמדת זיננג צ’יקונג והרגשתי שחסר לי מאוד מימד של ידע וחוויה מתחום הפילוסופיה הסינית וכשראיתי את פרסום הקורס, מיד ידעתי שהרצון והצורך שלי, יקבלו מענה על ידי הידע וההוראה שלך.
יחד עם תלמידות נוספות, למדתי במשך 12 שיעורים בזום, כאשר את מנחה בדרך נעימה, ידידותית, מקצועית ומאוד קשובה.
כמה טוב שיש בידי גם את ההקלטות של כל השיעורים, בכדי שאוכל לחזור לחומרים שוב ושוב.
החיבור שערכת בין עולמות הפילוסופיה והרפואה הסינית לבין תרגול זיננג צ’יקונג, מעשיר את עולמי כמתרגלת ומורה.
אני מאוד ממליצה לכל מי שסקרנ.ית לטעימה מעולמות המחשבה הסינית ובמיוחד למתרגלי זיננג צ’יקונג, לקחת חלק בקורס שכזה.
אני נמצאת כבר בחשק עז ללמוד ולהעמיק באמצעותך.
תודה רבה,

דפנה

הקורס להכרות עם החשיבה הסינית היה מרתק ומעשיר. ובעקבותיו גם התרגול עצמו הגיע למקומות עמוקים יותר.
היתה זכות לעבור את הדרך בהנחיתך את מורה בחסד. מומלץ בחום לכל מתרגל צ’י קונג.
?תודה ?
מחכה לקורס המשך

שרון וייס

השיעורים ישלבו הרצאה תיאורטית, תרגול ושיתוף.

בשיעורי האלמנטים נתחיל מהבנה של מהות הצ’י של כל אלמנט, וממנו למערכות האיבר הקשורות אליו, נמשיך להבנת תפקודי האיברים בשלושת רמות החומר ועד לזרימת הצ’י בנקודות שעוברים דרכן בתרגול.

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז