קורס צלילים

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
900 ש"ח
התחל
הקורס הזה סגור כרגע

בתרבות המערבית אנחנו מדברים על מה שמטריד אותנו, מעבדים את הסיפור הרגשי דרך מילים ושיחה, כדי לעבור טרנספורמציה רגשית. אבל לכל הרגשות יש גם מקור קדם-מילולי, אנרגטי ופיזי שהמילים מתקשות לגעת בו.

הסינים הבינו שהחיים הם סיפור שנכתב על ידי נקודת המבט, מתוך התודעה שממנה משקיפים עליהם. התודעה היא תוצר של הרגלים, ערכים ואמונות שאספנו במהלך החיים, והיא משפיעה ואפילו קובעת את האופן שבו חווים את המציאות – הסובייקטיבית והאובייקטיבית.

ברמה העמוקה, מקור הסבל והמחלות הוא בתודעה, בסיפור, ולכן כדי לשנות את הכאב לבריאות ושמחה מספיק לשנות את התודעה. השאלה היא, כיצד ניתן להשפיע עליה. לשם כך, פותח התרגול הייחודי של צ’י קונג חכמת הריפוי (Zhineng), הפועל בשלושה מישורים – הפיזי, הרגשי והרוחני.

דרך מופלאה לתקשר עם המקום הזה, לשלוח ריפוי באופן ישיר וללא מתווכים, היא הגייה של צלילים מרפאים. בניגוד למילים שעובדות עם הביוגרפיה, הצלילים יוצרים תנודות באיברים הפנימיים ומאפשרים לנו לעבד דרך הגוף את הרגש, מבלי להיכנס לסיפור. הם מפרקים דפוסים מגבילים של סבל ומחדשים את ההרמוניה והסדר הפנימי.

בקורס, נלמד במהלך 12 שיעורים של שעה וחצי להכיר חמישה-עשר צלילים מרפאים, שלושה לכל איבר פנימי (לב, ריאות, כליות, מערכת העיכול וכבד). נכיר את התאוריה של חמשת האלמנטים, את האיכויות האנרגטיות הייחודיות לכל אחד מהם, כיצד הן באות לידי ביטוי בתפקוד האיברים הפנימיים ברמה הפיזית והרגשית.

נלמד איך ניתן להשפיע על התפקוד ברמה הפיזית דרך הצליל, וכך גם לשנות ולהתמיר את הרגשות.

בקורס נתמקד, נלמד ונתרגל…

  • להגות את צלילי הריפוי ולעורר את תנועת אנרגית החיים, הצ’י, בגוף ובאיברים הפנימיים.
  • נכיר את תיאוריית חמשת האלמנטים והקשר שלה לתפקוד הגוף.
  • נלמד להשתמש בוויזואליזציה כדי לכוון את התודעה והדמיון ולהעצים את כוח הריפוי הטבעי שלנו.
  • נתמיר מתח לחיוניות, חוסר שמחה לשמחה, פחד לחוכמה, דאגה לביטחון, כעס לאומץ ועצב לחמלה.

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות – במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש