קורס הילינג – לה צ’י (מוקלט)

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
100

הפעימה: ההתרחבות אל מעבר לעצמי וההתכנסות חזרה פנימה, היא התנועה הבסיסית ביותר של הקיום. דומם, חי, צומח – הכול פועם – מתרחב ומתכנס. זהו החוק היסודי שהיקום וכל מה שמרכיב אותו נשמע לו. כאשר החוק מופר, מסיבה כזו או אחרת, והתנועה מופרעת – מופיעים מחלה, סבל וכאב, ולכן הדרך להתגבר עליהם היא במהותה תמיד זהה – להחזיר את הפעימה הריתמית על סדרה.

בצ’י קונג חכמת הריפוי (Zhineng), אנחנו מטפחים את החיבור אל הפעימה, על מנת לחדשה היכן שנשכחה. דרך תרגול פיזי, אנרגטי ותודעתי מרחיבים את המכווץ, ומכנסים את מה שהתפזר.

בקורס, נפתח את היכולת האישית להתחבר אל הפעימה דרך תרגול לה צ’י.  זהו תרגול פשוט ועוצמתי שמחבר תודעה עם תנועת ידיים, ומפתח יכולת חישה אנרגטית. זוהי עבודה עוצמתית עם כדור של אור, שפועם, מתכנס מתרחב בין הידיים, ומחבר אותנו עם היקום.

בקורס נלמד ונתרגל:

  • נבסס ונעמיק את היכולת לתרגל לה צ’י.
  • נחבר את התרגול אל המינג מן וחמשת שערי האנרגיה שבגוף, ובסופו של דבר גם אל כל תא ותא שבגוף.
  • נלמד ונתרגל chen chi (למתוח את הצ’י), ונחווה את הקשר ויכולת ההפרייה ההדדית בינו לבין לה צ’י.
  • נכיר את התיאוריה של הZhineng על שלושת רמות החומר.

הקורס מתאים למתחילים ומתקדמים. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ’י גונג, הקורס יקנה בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בחיבור לגוף ולתנועת האנרגיה בו. עבור בעלי ניסיון זוהי הזדמנות לדיוק, לחיזוק היכולת לנוכחות בגוף ולהשפעה עליו.

הקורס מתאים גם למי שמתמודד עם מחלות קשות, ורוצה להכיר דרך לריפוי עצמי. מבחינה פיזית, לה צ’י הוא תרגול קל, שניתן לתרגל בכל מצב ואפילו בשכיבה במיטה. למרות חוסר המאמץ, יש לו השפעה עמוקה, והוא יכול להביא לריפוי וטרנספורמציה שלמים.

מזמינה אתכם להתחבר לכוחות הריפוי הפנימיים, להשתחרר מדפוסים מגבילים ולהגדיל את השמחה והשלווה בחיים בקורס קצר של 3 מפגשים.

עלות – 150 שקלים ל – 3 מפגשים.

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז