קורס הילינג יום ה’ 8:30 ארבעה מפגשים מתחילים 8.9

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
250
התחל

עם השנים אני מבינה שהריפוי מתחיל בהסכמה לקבל את עצמנו, במקום הרצון לתקן. ההסכמה לחזור אל הגוף ולהירגע אל מה שהנחנו בצד, אל האכזבה, התסכול, האשמה, הבושה וחוסר האונים. כשנחים בתוך החוויה הגופנית, בבית, בתחושות שעולות, נעימות ולא נעימות, כשהמחשבות נרגעות, כשמצליחים להתיידד ולקבל את כל החלקים שהם עצמנו – מתחיל ריפוי.

כשהמערכת נרגעת ומצליחים לנוח, אפשר להבחין בתנועה הטבעית, ולטפח אותה. הפעימה: ההתרחבות אל היקום, היטענות בכוחות חיוניים, ואז היאספות אל תוך המרחב הפנימי וחוזר חלילה. המכווץ מתרחב, הנוקשה מתרכך, מה שהתפזר מתכנס, ומה שהתכנס ממשיך ומתרחב. הבית – המרחב הפנימי הפיזי והאנרגטי נרגע נעשה נינוח, שקט ויציב יותר. 

מתוך כך מתפתחת תודעה של שלם, של אחדות וכוליות – היקום, אני, וכל מה שקורה לי, הם שלם אחד, ולא אובייקטים נפרדים זה מזה. ככל שמתמידים בתרגול וחווים יותר רגעים של נוכחות שקטה ונינוחה בתוך מה שיש, לומדים לשחרר את מה שיצר את ההפרדה, מוותרים על הרגלים ישנים ודפוסים מגבילים.

בקורס הקרוב, נמפה את התהליך: נכיר את השלבים השונים, נעגן את החוויה בתיאוריה ומושגים כמו שדה הצ’י ואנרגיית המקור, ונלמד איך להפוך את ההסבר לפרקטיקה, כיצד להירגע ולשנות את האינפורמציה הפנימית, כל אחת ואחד במסגרת הריפוי וההתפתחות האישית שלהם. נעבוד עם לה צ’י, צלילים מרפאים, חיוך פנימי, shakes, ועוד.

קצת עלי – מתרגלת ומלמדת צ’י קונג שנים רבות, ראשת תחום הצ’י קונג במכבי טבעי. אחרי שנים רבות של שיטוט מצאתי את הג’יננג צ’י קונג, והרגשתי שחזרתי סוף-סוף הביתה. מצאתי דרך שתתמוך בצורה עמוקה ונכונה בתהליכי הריפוי וההתפתחות האישיים שלי. במהלך שמונה שנים של תרגול, אני משילה מעצמי הרבה שכבות של מתח וכאב, התמודדתי עם סרטן ופירוק מערכת יחסים זוגית בת שלושים שנה. הצ’י קונג תמך בי בכל המסע הזה, והרבה יותר מזה, הוא מאפשר לי להירגע, להתרחב, לשכלל את היכולת לקבל ולאהוב את עצמי, ולפעול בעולם מתוך הקשבה לטבע האמיתי שלי. אני כמהה לחלוק את המתנה הזו עם כל מי שמוכנה לקפוץ למים.

הקורס מתאים – לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו ובריאותו, למי שרוצה להכיר שיטה יעילה לריפוי עצמי והתפתחות. למתרגלים ותיקים זו אפשרות לבסס ולחזק את ההבנה האמון והיכולות.

קורס של ארבעה מפגשים מה 8.9 ועד 29.9

הקלטות השיעורים נשלחות אחרי כל שיעור והאפשרות לחזור ולתרגל אתן נשארת פתוחה

עלות: 250 שקלים

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז