קורס במחשבה ורפואה סינית למתרגלי zhineng צ’י קונג 8.11 יום ג’ 09:00 – 12:00

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
1500 ש"ח
התחל

מחשבה ומעשה, פעולה וכוונה – שלובים תמיד זה בזו. וכך גם בZhineng – הלב נפתח ודפוסים מגבילים מתמוססים דרך התרגול, אבל התרגול נולד מתוך ומונחה על ידי מחשבה תיאורטית עמוקה, שהבנה שלה מאפשרת להפיק את מלוא הפוטנציאל.

מזמינה אתכם לקורס על יסודות המחשבה והרפואה הסינית בראי הZhineng. בקורס, נעמיק אל תוך התיאוריה של המבנה האנרגטי של האדם והיקום, על שלושת הרמות המטאפיזיות שלהם – חומר (Jing), אנרגיה (Chi), ואינפורמציה (Shen).

בקורס נתמקד, נלמד ונתרגל:

  • מושגי יסוד במחשבה סינית: דאו, יין ויאנג, שמיים וארץ, שלושת האוצרות: Shen – qi ,Jing שלושת הדאנים, קוסמולוגיה ונומרולוגיה, 5 האלמנטים.
  • נכיר את הפיזיולוגיה האנרגטית של הגוף האברים הפנימיים והמרידיאניים.
  • נעמיק את ההיכרות עם הנקודות/השערים האנרגטיים שמפעילים בתרגול. 
  • נעמיק ונבין את הרקע וההקשר למושגי הבסיס ב Zhineng -: שדה הצ’י, הון יואן צ’י, התאוריה על שלושת רמות החומר yi yuan Ti

הקורס מתאים למתרגלי Zhineng, שרוצים להבין את הרקע שממנו צמחה השיטה, ולשלב את הידע הסיני בתרגול האישי שלהם. הידע התיאורטי משכלל את היכולת לחוש באנרגיה, ומחזק את החיבור לשדה הצ’י והיקום. 

הקורס מתחיל ביום שלישי ה 8.11.22 ויתקיים בין השעות 12:00 – 09:00

 שנים עשר מפגשים (36 שעות)כולל הקלטות השיעורים והמצגות. 

עלות – 1500 שקלים.

תלמידות מספרות:

חייבת לכתוב לך מיד – שאני חושבת שאת מורה מצוינת! (ואני הייתי מורה של מורים הרבה שנים! כך שאני יודעת מה שאני מדברת/כותבת). את מביאה את עצמך, בצורה אותנטית לגמרי, וזה יוצר אמינות ורצון ללמוד ממך. יחד עם זה את מגוונת גם את הדברים שלך וגם המצגות “מדברות” באופן מאוד בהיר, כך שלמרות שהמפגש הוא של 3 שעות, וזה לא מעט, הוא לא משעמם, ואני לפחות, לא הולכת בו לרגע לאיבוד. הוא מעורר הרבה חשיבה ומחדד דברים שהיו ידועים לפני כן, אבל מעורפלים – אז אני שמחה שאני כאן ומודה לך שאת, את.

ד”ר עירית דיאמנט

“הקורס היה בשבילי מורכב, מאתגר, מעמיק ובקיצור נפלא. אני מרגיש שהוא תומך ומשלים את תרגול הצ’י קונג  שלי ועוד יותר מכך פתח לי את הראש לזוויות מבט חדשות על החיים שלי והתהליכים שאני עובר”

יואב

הקורס להכרות עם החשיבה הסינית היה מרתק ומעשיר.  ובעקבותיו גם התרגול עצמו הגיע למקומות עמוקים יותר.

היתה זכות לעבור את הדרך בהנחיתך את מורה בחסד. מומלץ בחום לכל מתרגל צ’י קונג.

🌱תודה  🌀

מחכה לקורס המשך

שרון וייס

הקורס במחשבה סינית היה חלום ישן שלי שהתממש במיטבו. רציתי לשוב ולהעמיק ביסודות הרפואה הסינית בהקשר של תרגול הצי קונג כדי להעמיק את התרגול. החוויה לאחר הקורס היא של מיזוג ואיחוד הידע התאורטי עם הידע התרגולי וממש הרגשתי איך ההעמקה התאורטית שיפרה את התרגול ואיך הבנת המחשבה הסינית השתנתה. לראשונה למדתי קורס דומה לפני 15 שנה במקביל להעמקת דרכי בצי קונג, המפגש בקורס שלך עם התאוריה המורכבת של מחשבה סינית היה מעשיר ומעמיק. הבנייה של הקורס וההתפתחות הפנימית אפשרו לי לעשות את החיבור  וההעמקה בתרגול🙏 ותודה שיש לנו את ההקלטות לחזור ולהקשיב.

יפעת שדה

הקורס מחשבה סינית של ענבל רז הינו חוויה מיוחדת ועוצמתית שקשה לתאר במילים.  ענבל מורתי האהובה והמוכשרת מזה שלוש שנים לצ’י קונג, פתחה בפני עולם שלא הכרתי משלים, מחבר ומעשיר על הקשר בין גוף לנפש, ענבל בכישרונה הרב ריגשה, העשירה, וטוותה בחוטי משי עולמות עמוקים של קסם ואנרגיה חדשה. תודה מכל הלב לאחת והיחידה ענבל רז מחכה לקורס המשך

חנה יוסטר

“לאחר שנים רבות של תרגול צ’י גונג וז’יננג בפרט, הקורס למחשבה סינית שבנתה ענבל במיוחד עבור מתרגלי ז’יננג צ’י קונג, היה עבורי קורס של העמקה, חיבור, הבהרה והבנה לקשר ולחיבור ביניהם. הבחירה בנושאים מתוך שלל הנושאים האפשריים הייתה מדויקת ומעשירה ואני מרגישה שהתרגול שלי קיבל רובד נוסף במתנה”.

אספה פלד, מורה ותלמידה בדרך של הז’יננג צ’י גונג.

ענבל יקרה,
עם סיומו של קורס “מחשבה סינית”, אני מבקשת להודות לך.

ללמוד אצלך ואיתך, זהו עונג גדול! חוויתי למידה עמוקה ומעשירה, מורה שופעת ידע, הקשבה ורצון עז להעביר הלאה חכמה שמשמחת אותך.

הקורס “מחשבה סינית”, הוא בדיוק הקורס שאותו ביקשתי לעצמי. אני גם מתרגלת וגם מלמדת זיננג צ’יקונג והרגשתי שחסר לי מאוד ממד של ידע וחוויה מתחום הפילוסופיה הסינית וכשראיתי את פרסום הקורס, מיד ידעתי שהרצון והצורך שלי, יקבלו מענה על ידי הידע וההוראה שלך.

יחד עם תלמידות נוספות, למדתי במשך 12 שיעורים בזום, כאשר את מנחה בדרך נעימה, ידידותית, מקצועית ומאוד קשובה.

כמה טוב שיש בידי גם את ההקלטות של כל השיעורים, בכדי שאוכל לחזור לחומרים שוב ושוב.

החיבור שערכת בין עולמות הפילוסופיה והרפואה הסינית לבין תרגול זיננג צ’יקונג, מעשיר את עולמי כמתרגלת ומורה.

אני מאוד ממליצה לכל מי שסקרנית לטעימה מעולמות המחשבה הסינית ובמיוחד למתרגלי זיננג צ’יקונג, לקחת חלק בקורס שכזה.

אני נמצאת כבר בחשק עז ללמוד ולהעמיק באמצעותך.

תודה רבה,

דפנה ארגמן

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז