קורסי סתיו חורף 21

במהלך אוקטובר פותחת קורסים מקוונים חדשים בשיטת  Zhineng Qigong. כל אחד מהקורסים מהווה הזדמנות להעמיק אל תוך המסע האישי שלנו, להתרכך פנימה, לפתח חמלה כלפי עצמנו, לקבל את מה שיש ולחזק את החיבור לעוצמות הטבעיות שלנו. נלמד להפעיל את אנרגית החיים שבתוכנו ולחיות בנינוחות, שמחה ובבריאות טובה.

כל שיעור בזום מוקלט והאפשרות להמשיך ולהיכנס להקלטות נשארת פתוחה עבורכם. זוהי עבודה בקבוצה סגורה, המאפשרת לכל אחת וגם לקבוצה לעבור תהליך משמעותי. בהמשך הפרטים בקיצור, מי שמעוניין לקבל מידע נוסף על קורס ספציפי, מוזמן לכתוב לי.

“להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” קורס מתקדמים  יום ב’ 4.10 17:00 – 18:30 

נגלה עומקים חדשים בסדרה דרך חיבור למרכזים אנרגטיים שונים: עמוד השדרה, דאן טיאנים, לב, Zhong Mai – השדרה המרכזית. הקורס מתאים למי שמכיר את הסדרה ומתרגל Zhineng לפחות שנה.     12 מפגשים של שעה וחצי, קורס לייב 900 ₪  

קורס להפעלה וריפוי של עמוד השדרה   יום ה’ 7.10 8:30 – 10:00

עבודה עמוקה ואינטנסיבית על החיבור לעמוד השדרה. התרגול מחזק את היכולת שלנו להיות מרכז עבור עצמנו. באמצעות עבודה פיזית, נרכך ונגמיש את עמ”ש ובמקביל נרחיב את היכולת לעשותו לציר אנרגטי.  12 מפגשים של שעה וחצי, קורס לייב 900 ₪ 

קורס במחשבה סינית למתרגלי Zhineng יום א’ 24.10 9:00 – 12:00

קורס ייחודי במחשבה ורפואה סינית למתרגלי Zhineng Qigong. רבים מהמתרגלים התאהבו בשיטה ומתרגלים במסירות, אבל אין להם היכרות עמוקה עם התיאוריה של המחשבה והרפואה הסינית, ממנה צמח התרגול. הקורס ירחיב את הידע שלכם על רפואה סינית, ויחבר בינו לבין התרגול כדי לבסס תרגול נוכח ושקט יותר.    12 מפגשים של שלוש שעות, קורס לייב 1500 ₪                  

30.10 שבת סדנה בהדר עם 9:00 -16:00 פרטים בהמשך

במקביל לקורסים בלייב יש אפשרות גם לקורסים מוקלטים (מחיר מוזל) לצפייה בקצב האישי של התלמיד עם תמיכה טלפונית שלי. ניתן להתנסות בהקלטה של השיעור הראשון ואחר כך להחליט אם רוצים להמשיך.

מאגר הקורסים המוקלטים מכילקורס היכרות קצר עם השיטה (3 מפגשים), קורס הילינג, לה צ’י ממוקד (3 מפגשים), קורס הילינג בג’יננג (5 מפגשים), קורס על הסדרה לעורר את החיוניות, LCUPCD  (קורס למתחילים וקורס למתקדמים), צלילים מרפאים (בהתאם לרמה השלישית), רמה 2 – Body Mind , קורס על שמונת המשפטים.      

 

     

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז