קבוצת תרגול שבועית למתקדמים אונליין יום ד’ – 07:00 – 08:30 08:45 – 10:15

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
350 לחודש
התחל

בשיתוף עם המרחב לג’יננג צ’י קונג

הקבוצה המתקדמת שלי נפגשת כבר יותר משמונה שנים, לשלוש שעות של תרגול מסור ועמוק של השיטה. יחד, אנחנו יוצרים שדה צ’י עוצמתי במיוחד, שתומך בכל אחת מהמשתתפות,  ומאפשר לנו להגיע לרבדים עמוקים, ולחוות חוויות מהסוג ששמור בדרך כלל למרחב של ריטריט או סדנה כל  שבוע.

למרות שלקבוצה יש עבר והיסטוריה מפוארת,  אנחנו מקבלות בזרועות פתוחות אנשים חדשים, ושמחות על כל נוכחות נוספת במרחב. העומק שאליו אנחנו מגיעים בשיעורים הוא לא תמיד פשוט – זה לא קל להתמודד עם דפוסים קדמוניים שאנחנו סוחבים איתנו כבר מי יודע כמה שנים, ויש דברים שאי-אפשר באמת לרכך, אלא רק לתמוך במי שעובר אותם. ובמובן מסוים, זו מהות הקבוצה – תמיכה וחיזוק כל אחד מהמשתתפים בתהליך האישי שלו דרך שדה הצ’י והתרגול המשותף.

המפגש מתחלק לשני שיעורים של שעה וחצי:

בשיעור הראשון (7:00- 8:30) התרגול אינטנסיבי ומדיטאטבי. הוא כולל עבודה מהרמה הראשונה השנייה השלישית והרביעית של השיטה. כל פעם, למשך מספר שיעורים מתמקדים בתרגול אחר, חוקרים ומתבוננים בו מתוך הסתכלות רחבה על השיטה והחיבור למחשבה ולרפואה הסינית. מתרגלים לאט ובהקשבה, מפרקים את התרגול, מתעמקים בפרטים הקטנים וחוזרים ומחברים אותם לשלם.

השיעור השני (8:45- 10:15) מתחיל בשיתוף בחוויות האישיות שעולות מהתרגול, ונותן מענה לצורך לחלוק את המסע עם שותפים לדרך. לאחריו תרגול צלילים בהתאם לרמה השלישית מתוך ההבנה והדגש שהאיברים הפנימיים והרגשות הם ביטויים לדפוסים אנרגטיים וככל שנבסס תנועה נכונה החיבור הפנימי למרכז יתחזק הנוכחות תתרחב והעבודה תודעתית.

הקלטות השיעורים נשלחים למשתתפים אחרי כל שיעור

התשלום חודשי 350 שקלים לשיעור אחד, 500 לשני שיעורים ומי שמעוניין להשתתף בקורסים שבועים נוספים תוספת של 100 שקל לחודש לקורס.

מוזמנים לדבר אתי ולהצטרף לשיעור ניסיון

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז