קורס הילינג ב zhineng chi kong (5 מפגשים)

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
200

הפעימה, ההתרחבות אל מעבר לעצמי וההתכנסות חזרה פנימה, היא התנועה הבסיסית. דומם, חי, צומח – פועם, מתרחב ומתכנס, וכך גם האנרגיה ואפילו הקוסמוס כולו. למעשה, כל הפרה של הרמוניה או פגיעה בתפקוד, כל מחלה, סבל וכאב, הם במהותם הפרעה בתנועה הבסיסית של הפעימה.

ב Zhineng, אנחנו מטפחים את החיבור אל הפעימה, על מנת לחדשה היכן שנשכחה. דרך תרגול פיזי, אנרגטי ותודעתי לומדים להתרכך, להרחיב את המכווץ, ולכנס את מה שהתפזר, מטעינים את עצמנו בכוחות ולאט לאט בונים מרחב פנימי רגוע ונינוח.

בקורס הקרוב, נרחיב את היכולת להתחבר אל הפעימה באמצעות הבנה של התיאוריה שעומדת בבסיס התרגול.  נכיר את התיאוריה של שלושת רמות החומר ונבין דרכה מושגים כמו שדה הצ’י ואנרגיית המקור. נלמד איך מיישמים את התיאוריה והופכים אותה לפרקטיקה וכיצד משנים את האינפורמציה הפנימית למיטיבה דרך עבודה עם לה צ’י, צלילים מרפאים, חיוך פנימי, רטיטות, chen chi ועוד.

באמצעות תרגול ותיאוריה נבסס ונחזק את היכולת שלנו להשקיט את המחשבות, להירגע לקבל ולאהוב את מה שיש ברגע הזה בגוף שלנו. נשכלל את היכולת להפעיל את הצ’י האישי, ונפתח את האפשרת לנוע בחופשיות דרך סבל וכאב ועם המקומות שהאנרגיה תקועה בהם. נחזור ונתחבר אל הפעימה אל הבריאות והשמחה.

קצת עלי – מתרגלת ומלמדת צ’י קונג שנים רבות. אחרי שנים רבות של חיפוש מצאתי את הג’יננג צ’י קונג, והרגשתי שחזרתי סוף-סוף הביתה מצאתי דרך שתתמוך בצורה עמוקה ונכונה בתהליכי הריפוי וההתפתחות האישיים שלי. במהלך שבע שנים של תרגול, התמודדתי עם סרטן ופירוק מערכת יחסים זוגית בת שלושים שנה. הג’יננג אפשר לי להתפתח ולגדול באמצעות האתגרים האלו, במקום להתכווץ, והיום אני בריאה ושמחה יותר, וכמהה לחלוק את המתנה הזו עם כל מי שמוכנה לקפוץ למים.

הקורס מתאים – לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו ובריאותו, למי שרוצה להכיר שיטה יעילה לריפוי עצמי והתפתחות ולמתרגלים ותיקים זו אפשרות לבסס ולחזק את האמון והיכולות.

קורס של חמישה מפגשים מה 5.8 ועד 2.9 

הקלטות השיעורים נשלחות אחרי כל שיעור וניתן לחזור ולתרגל אתן

עלות: 300 שקלים

לפרטים והרשמה מוזמנים לפנות אלי ענבל רז, 0547729477   [email protected]

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז