קורס קיץ להיכרות עם ג’יננג צ’י קונג (6 מפגשים בלייב) טבעון – 22.6 ב – 18:00

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
400
התחל

הגוף שלנו תמיד איתנו. אנחנו יכולים לבחור להתייחס אליו, ואנחנו יכולים גם להפנות את תשומת הלב למקומות אחרים, אבל נעשה מה שנעשה הוא תמיד יהיה שם, ותמיד נוכל לשוב אליו. במובן מסוים, הגוף הוא מקור של אהבה אינסופית, וההתחברות לאיכות הזו מניעה ריפוי, התפתחות ויכולה לאפשר לעבור דרך כל קושי וכאב.

הנוכחות המתמדת של הגוף עושה אותו הרבה פעמים למובן מאליו, ואנחנו שוכחים ממנו. אנחנו שועטים קדימה עם מטלות החיים, משקיעים בילדים, בעבודה, בחברים, ושוכחים להקשיב לעצמנו, לצרכים ולרצונות האותנטיים שלנו.  

אני מזמינה אתכם לקורס היכרות  בZhineng צ’י קונג – שיטה מופלאה שמטפחת את הבריאות הפיזית, את עצמנו וכל מה שחשוב לנו – דרך עבודה עם הגוף,  הצ’י והתודעה בונים חיבור למרכז יציב ובטוח. 

בקורס נטעם מהמרכיבים השונים של השיטה. בתרגול משותף, נכיר את הרבדים העמוקים של הגוף, ונפתח בשמחה אל האנרגיה השופעת של היקום. נעיר אותה לפעולה בתוכנו ונאפשר לה לטהר ולטעון אותנו בכוחות מחודשים. 

בקורס

הקורס מיועד למתרגלים חדשים בZhineng. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ’י קונג, הקורס יקנה בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בחיבור לגוף ולתנועת האנרגיה בו. עבור בעלי ניסיון זוהי אפשרות להכיר שיטה ייחודית ולהעצים את החיבור לכוחות הריפוי הפנימיים ולהגדיל את השמחה והשלווה בחיים.

הקורס בן שישה מפגשים ויתקיים מתחת לאלונים בגבעות טבעון.

ניפגש בימי רביעי לשעה ורבע של תרגול ב18:00.

המחיר 400 שקלים.

לפרטים והרשמה – ענבל רז  0547729477 או במייל inbalr8@gmail.com   

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז