להעיר את כוחות הריפוי (בזום) קורס משולב: לה צ’י +”להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” יום ה’ 8:30 מתחיל 2.3

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
900ש"ח

ב – Zhineng צ’י קונג, אנחנו מטפחים את החיבור אל הפעימה. באמצעות תרגול פיזי, אנרגטי ותודעתי מרחיבים את המכווץ, ומכנסים את מה שהתפזר. בקורס, נפתח את היכולת האישית להתחבר ולהעיר את הצ’י באמצעות:

  •   לה צ’י – תרגול פשוט ועוצמתי שמחבר תודעה עם תנועת ידיים, ומפתח יכולת חישה והפעלה אנרגטית. עבודה עם כדור של אור, שפועם, מתרחב מתכנס בין הידיים, ומחבר אותנו עם היקום עם אנרגיית המקור – Yuan Qi.
  • הסדרה “להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” שפותחת ומפעילה את הפעימה (צ’י) באמצעות חיבור למרכזים אנרגטיים ולשערים שלהם בגוף דרך תנועה וויזואליזציה.

זוהי הזדמנות לחדש, להעצים ולבסס את הקשר האישי עם אנרגיית החיים של הקוסמוס. להתחבר לכוחות הריפוי הפנימיים להתמודד עם אתגרים בריאותיים, להשתחרר מדפוסים מנטליים מגבילים ולהגדיל את השמחה והשלווה בחיים.

קצת עלי – מתרגלת ומלמדת צ’י קונג שנים רבות, ראש תחום הצ’י קונג במכבי טבעי. אחרי שנים רבות של שיטוט מצאתי את הג’יננג צ’י קונג, והרגשתי שחזרתי סוף – סוף הביתה. מצאתי דרך שתתמוך בצורה עמוקה ונכונה בתהליכי הריפוי וההתפתחות האישיים שלי. במהלך תשע שנים של תרגול, אני משילה מעצמי הרבה שכבות של מתח וכאב, התמודדתי עם סרטן ופירוק מערכת יחסים זוגית בת שלושים שנה. הצ’י קונג תמך בי בכל המסע הזה, והרבה יותר מזה, הוא מאפשר לי להירגע, להתרחב, לשכלל את היכולת לקבל ולאהוב את עצמי, ולפעול בעולם מתוך הקשבה לטבע האמיתי שלי. אני כמהה לחלוק את המתנה הזו עם כל מי שמוכנה לקפוץ למים.

הקורס מתאים – לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו ובריאותו, למי שרוצה להכיר שיטה יעילה לריפוי עצמי והתפתחות. למתרגלים ותיקים זו אפשרות לבסס ולחזק את ההבנה האמון והיכולות.

הקורס בזום יתחיל ביום חמישי ה – 2.3 בין השעות 09:45 – 08:30

עלות – 900 שקלים ל -12 מפגשים של שעה ורבע.

כולל ההקלטות, ותמיכה אישית בתרגול ביתי

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז