“להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” קורס קיץ בהררית 19.7 יום ב’ 9:00

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
400ש"ח

היקום מלא באוצרות, שפע של אנרגיה, שרק מחכה שיפעילו אותה. את כל הטוב הזה אי אפשר אמנם לראות בעיניים, אבל כל אחת יכולה לפתח את המיומנות לחוש ולתעל אותו. למעשה, משמעות הדבר היא להיפתח אל היקום ולהסכים לקחת בו חלק, פשוט ‘להיות’ במלוא מובן המילה. 

בצ’י קונג חכמת הריפוי (Zhineng) קיימת סדרה עוצמתית שמחזקת את הקשר ואת התנועה האנרגטית בינינו לבין היקום. הסדרה נקראת ‘להניף את הצ’י מעלה, למזוג את הצ’י מטה’, והיא פותחת ומפעילה מרכזים אנרגטיים בגוף דרך תנועה וויזואליזציה. 

אני מזמינה אתכם, להצטרף אלי לקורס על הסדרה. זוהי הזדמנות לחדש, להעצים ולבסס את הקשר האישי עם אנרגיית החיים של הקוסמוס. להתחבר לכוחות הריפוי הפנימיים להתמודד עם אתגרים בריאותיים, להשתחרר מדפוסים מנטליים מגבילים ולהגדיל את השמחה והשלווה בחיים.

הקורס מתאים למתחילים ומתקדמים. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ’י קונג, הקורס יקנה בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בהנעת הצ’י. עבור בעלי ניסיון זוהי אפשרות לדיוק המנחים ומהלך הסדרה ברמה הפיזית, האנרגטית והתודעתית.

קורס קיץ בהררית , ב 19.7 יום ב’ בשעה 09:00,

7 מפגשים של שעה וחצי 400 שקלים

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז