“להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה” רמה 1 לימוד הסדרה (מוקלט)

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
700 ש"ח

קורס רמה 1 להיכרות וביסוס תרגול הסדרה

צ’י, האל-חומר, חסר הצורה – ממלא 96 אחוזים מהיקום. הוא נמצא שם, תמיד, בשפע ונדיבות גם כשנדמה שאי-אפשר לחוש בו, ויש מי שמטיל ספק בקיומו. למעשה, גם אנחנו איננו אלא צ’י, וכשאנחנו מתחברים אל האנרגיה של היקום אנחנו מגלים בתוכנו כוחות שלא הכרנו, ועושים את הבלתי אפשרי לאפשרי.

אבל רובנו לא חווים את החיבור הספונטני אל האנרגיה. התודעה שלנו מוגבלת למידע שמגיע מחמשת החושים הפיזיים שלנו. אחת מהדרכים לפתוח אותה אל מה שמעבר לצורות הוא תרגול צ’י קונג חכמת הריפוי, ובפרט תרגול הסדרה: “להניף את הצ’י מעלה למזוג את הצ’י מטה”.

זו סדרה עוצמתית שמחזקת את הקשר ואת התנועה בינינו לבין היקום. היא מחברת אותנו אל האנרגיה המקורית ומטפחת את תנועת החילופין האנרגטית בינינו לבין היקום. זהו שילוב של ויזואליזציה עם תנועות פשוטות וקלות ללימוד. החיבור בין השתיים מחזיר את זרימת האנרגיה בגוף למצב הרמוני.

תרגול הסדרה נותן הזדמנות לחדש, להעצים ולבסס את הקשר האישי עם אנרגיית החיים האישית והקוסמית. נלמד לנוע באיטיות ובהרפיה ולחבר את התודעה לתנועת הגוף. נשכלל את הקשר עם חמשת השערים לחילופי האנרגיה עם היקום ונחדד את המודעות וההשפעה על שלושת מרכזי האנרגיה הפנימיים. נפתח את היכולת לכוון את הצ’י באמצעות וויזואליזציה וכוונה כדי לאחד את הלב הגוף והתודעה. נתחבר ונעצים את כוחות הריפוי שלנו, נכיר ונשחרר דפוסים מגבילים, נתמיר מתחים, כאבים ומחלות לשמחה שלווה ובריאות.

הקורס מתאים למתחילים ומתקדמים. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ’י קונג, הקורס יקנה בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בהנעת הצ’י. עבור בעלי ניסיון זוהי אפשרות לדיוק המנחים ומהלך הסדרה ברמה הפיזית, האנרגטית והתודעתית.

עלות: 750 שקלים להקלטות הקורס לצפייה אישית ובתמיכה טלפונית שלי.

הקורס כולל גישה חופשית ל – 12 מפגשים של שעה וחצי.

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בטבעון

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז