קורס צלילים מרפאים (16 מפגשים) 30.12 יום ה’ 08:30

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
1200

האדם הוא ציר בין שמיים לארץ, והוא נועד לנוע ביניהם בחופשיות ובטבעיות. מצד אחד, יש לנו גוף, שבו אנחנו שוכנים, כלומר, אנחנו קשורים הדוקות לאדמה ולעולם הגשמי. מצד שני, האפשרות להתחבר לשמיים, לתודעה פתוחה עבור כולנו. הסוד לאושר ולבריאות טמון בתנועת החליפין שבין שני הקטבים הללו, להיות גם בגוף וגם בתודעה, ללא הפרדה, כשלם אחד. אבל רובנו חיים בעולם המכאובים הפיזיים, המחשבות המרעישות ובדרמות הרגשיות שמנהלות אותנו.

דרך מופלאה לחבר בין השמיים לארץ, ולהרגיע את האינטנסיביות המחשבתית והרגשית באופן ישיר וללא מתווכים, היא הגייה של צלילים מרפאים. הצלילים המרפאים הם הזדמנות לשיר את עצמנו, את המצב הגופני שלנו ברגע זה, את הזרימה האנרגטית והרגשית שלנו בהווה. הקול עוקף את המסכות והתירוצים ומביא תנועה וביטוי לתחושות הפנימיות והעמוקות ביותר. הוא מכונן שביל גישה אל הנסתר ומעלה אותו אל פני השטח, מרפא את מה שדואב ומחזק את מה שמיטיב.

תרגול הצלילים מייצר תנודות אנרגטיות באיברים הפנימיים ומאפשר לנו לעבד דרך הגוף את הרגש, מבלי להיכנס לסיפור המנטלי. הוא מתיר הרגלים מגבילים של סבל ומחדש את ההרמוניה והסדר הפנימי.

 בקורס:

  • נחזור ונעמיק את ההבנה על הון יואן צ’י.
  • נכיר את הארמון ההון יואן צ’י ונבין את המשמעות האנרגטית שלו בגוף, את התפקיד המרכזי שיש לו בוויסות וייצוב חמשת מערכות האיבר בכלל והרגשות בפרט.
  • נלמד להגות את צלילי הריפוי ובאמצעותם לעורר ולווסת את תנועת אנרגית החיים – הצ’י, באברים הפנימיים וברשתות התקשורת .
  • נעמיק את ההבנה של מהות האיברים והרגשות בהתאם לתיאוריה של חמשת האלמנטים.
  • נחזק ונעמיק את היכולת שלנו לעבוד עם התודעה כדי להעצים את כוחות הריפוי הטבעיים שלנו ולהרחיב את הנוכחות ברגע לנינוחות ושלווה.

·         הקורס מתאים לכל מי שרוצה להכיר מקומות חדשים בתוכו, לפתח ולחזק את יכולת ההקשבה והריפוי. היא מתאימה גם לתלמידים בכל הרמות – חדשים וותיקים, לאנשי מקצוע מתחום התנועה האנרגטית ומתחום עבודת גוף נפש, למי שמתמודד עם כאבים ומחלות פיזיים ורגשיים ומעוניין להכיר דרך עוצמתית לריפוי עצמי. 

הקורס יתחיל ביום חמישי ה – 30.12  בין השעות  8:30 – 10:00

ששה עשר מפגשים של שעה וחצי.

עלות – 1200 שקלים לקורס כולל ההקלטות. 1000 שקלים להקלטות.

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז