רפואה סינית לנשים

אנחנו הנשים מעניקות חיים באופן טבעי. זה טבוע בגוף ובנפש שלנו, אבל המתנה הזאת יוצרת גם מורכבויות גופניות ורגשיות. לפעמים, המורכבות יוצאת מאיזון וגורמת לסבל. הרפואה הסינית מספקת, מתוך הסתכלות הוליסטית רחבה, כלים יעילים ועוצמתיים להשבת האיזון שהופר.

הרפואה הסינית מטפלת בהצלחה רבה במגוון של בעיות גניקולוגיות: חוסר איזון ההורמונלי, בכאבים ותופעות אחרות סביב המחזור, בעיות פריון, תופעות של גיל המעבר ועוד. כל מטופלת עוברת הערכה של אורח חייה לצד מצבה הפיזי, הרגשי, התזונתי. לאחר מכן, אני מתאימה לה תכנית טיפולים אישית.

אני מתמחה בטיפול במגוון רחב של בעיות גניקולוגיות, בין היתר:

בעיות מחזור

כאבי מחזור, מחזור מאחר/מקדים, מחזור לא סדיר, דימום מועט/רב, ציסטות, שרירנים, שחלות פוליציסטיות, אנדומיטריוזיס, מצבי רוח.

טיפול לפריון

אני תומכת בנשים בשלבים שונים של ניסיונות כניסה להריון: למי שמתכננת להיכנס להריון ורוצה להכין את הגוף להריון טבעי מומלץ לבוא לחיזוק ואיזון הגוף. לנשים שהחלו תהליך של טיפול הורמונלי, השילוב בין הרפואה המערבית לסינית הינו אידיאלי, ונותן תוצאות טובות יותר. הטיפול תומך בעיבוי רירית הרחם, הגדלת מספר הזקיקים ואיכותם, מרגיע את האישה ומקל על ההתמודדות עם תופעות הלוואי של התרופות המערביות.

תמיכה בהריון ולאחר הלידה

לנשים הסובלות מהפלות חוזרות, בחילות והקאות, חולשה, עייפות, כאבים, בצקות, עצירות ועומס רגשי. הדיקור הסיני יעיל ובטוח לנשים בכל שלב של ההיריון, והוא מקל על התופעות הנלוות. בשלב מתקדם יותר, הטיפול עוזר להכין את הגוף ללידה. אם יש צורך בהיפוך עובר, זירוז לידה והקלה בצירים. לאחר הלידה, זוהי דרך נפלאה לתמוך בגוף כדי שיתחזק.

מנופאוזה – גיל המעבר

נשים רבות סובלות מפגיעה קשה באיכות החיים שלהן בעקבות תופעות של גיל המעבר: גלי חום, הפרעות שינה, יובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני, עייפות, קשיי ריכוז, בעיות זיכרון, שינויים במצב הרוח. באמצעות דיקור והנחיות לשינוי בהרגלי חיים ניתן לטפל בהצלחה רבה בתופעות אלו.

הרשמו לרשימת התפוצה ותקבלו עדכונים שוטפים על סדנאות ותכנים חדשים שפורסמו באתר

עמוד השדרה מרידיאן ה – Dū mài 督脈

Dū mài – המרידיאן השלט אחראי על היאנג, על העוצמה של תנועת הצ’י. מייצג את כל המקומות שהיאנג פועל בהם בגוף. הוא מתפרש על כל התחנות היאנגיות ביותר בגוף וכך תומך ומחזק את היאנג בגוף. הוא תומך בכוחות העולים מהבסיס, הפרינאום ועד למוח. במילים אחרות, הוא מהווה מרכז בקרה ופיקוח לכוחות היאנג בגוף

קרא עוד »

ארמון ההון יואן צ’י

במחשבה הסינית, האיברים הפנימיים ותפקודם קשורים הדוקות גם לרגשות וליכולת לווסת אותם. האנרגיה של האיברים מתרכזת ומתאחדת לשלם אחד בגוף באיזור שנקרא ארמון ההון יואן צ’י (הצ’י המקורי). ולכן, עבודה עם האיברים הפנימיים, ובפרט עם הארמון, משולה למפגש עם פסיכולוג במסורת הסינית. דרך ההיכרות עם הארמון, אנחנו לומדים להפעיל ולחזק מרכז שבונה יציבות רגשית.

קרא עוד »

איך אוכל לעזור לך?

אני מעבירה שיעורים וסדנאות ב zhineng chi kong- במפגשים פיזיים כמו גם במפגשים מקוונים – ומציעה בנוסף גם טיפולים פרטניים, ייעוץ והדרכה בנושא צ’י קונג ורפואה סינית.

מזמינה אותך לפנות אלי בעזרת הטופס הבא. אני תמיד שמחה לקרוא ולענות לכל שאלה והצעה.

סדנאות ומפגשים

סדרת מפגשים נהדרת לאנשים שאוהבים להתאמן קרוב לטבע

טיפול בקליניקה

אפשר להיפגש לטיפול בקליניקה שלי בהררית

ליווי אישי בצ'י קונג

ליווי אישי בתהליכים של ריפוי והתפתחות בצ’י קונג

קורסים והכשרות

לומדים צ’י קונג ורפואה סינית בקלות מכל מקום

© כל הזכויות שמורות לענבל רז  |  תנאי שימוש
פיתוח האתר: WebCandy - מייצרים ב-❤ סוכריות אינטרנט  |  כתיבה ועריכה: נעם רז