תיאור תמונה

סדנת שבת על שמונת המשפטים ה28.3

שמונת המשפטים נכתבו על ידי ד"ר פאנג כהנחיות תמציתיות שמתוות את הדרך של Zhineng Qi Gong. אלו מילים פשוטות שמובילות את הגוף והתודעה לנוע ולייצר חיבור עמוק לשדה הצ'י ולנוכחות שלנו בעצמנו בעת ובעונה אחת.
המשפטים מכילים אינפורמציה מיטיבה, שניתן להפעיל ביותר מצורה אחת - אפשר לשיר אותם כמנטרה, להתמקד בדימוי הוויזואלי שעולה מהם או לחוש ברטט שהשירה והטונציה יוצרות בגוף הפיזי. אפשרויות ההפעלה האלו מזינות זו את זו, ותרגול שלהן במקביל מחדד את ההבנה ומעצים את החוויה.
תרגול המשפטים מאפשר לחדור אל הרמות העמוקות ביותר של התודעה, לעורר ולהפעיל זרימה שופעת והרמונית של צ'י. התרגול מטפח גם את הקשר בינינו לבין היקום, הופך אותו לפשוט, קל, זמין ונוח.
מזמינה אתכם לסדנת שבת:
* בסדנה נלמד לשיר את כל אחד מהמשפטים.
* נבהיר את המשמעות והעוצמה הגלומים בכל משפט.
* נכיר את העולם הוויזואלי שקשור בכל אחד מהמשפטים.
* דרך תרגול לה צ'י, נחווה גם באופן פיזי יותר את המשמעות של כל אחד מהמשפטים, ונראה איך אפשר להביא אותם גם לתוך תרגולים אחרים.
* נחזק ונעמיק את היכולת שלנו לעבוד עם התודעה כדי להתפתח ולהביא הילינג לעצמנו ולאחרים.
הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה לחוות, להכיר, להתחבר ולהפעיל את האנרגיה ואת כוחות הריפוי הטבעיים שלו, למי שמתמודד עם מחלות וכאבים פיזיים ורגשיים. למתרגלים ותיקים שרוצים להעמיק בתרגול שמונת המשפטים ולהבהיר את הקשר בין המשמעות המילולית, הוויזואליזציה והאופן שבו הם באים לידי ביטוי בתרגול צ'י גונג בכלל. למתרגלים חדשים זוהי הזדמנות ללמוד את שמונת המשפטים ממש מהתחלה, באופן יסודי ומקיף שיקנה בסיס טוב לתרגול Zhineng.
הסדנה תתקיים בשבת ה 28.3 10.00 - 14.30
ליברה לופט - רחוב בית אלפא 17 תל אביב
עלות - 250 שקלים
להרשמה ענבל רז 0547729477 או inbalr8@gmail.com

צור קשר

צ'י גונג רפואי

כתובת: כיכר היל 3 תל אביב

טלפון: 0547729477 | דואל: inbalr8@gmail.com

לצפיה באתרים נוספים בתחום :

צ'י סנטר ישראל | מינג טונג | Dao Heart

Tivonet | עריכה: נעם רז