תיאור תמונה

קורס על הסדרה לעורר את החיוניות 16.1

אנחנו נוטים לשכוח את הגוף שלנו, להשתמש בו מבלי לעצור ולחשוב. השימוש האוטומטי בגוף מייצר דפוסים פתולוגים של מתח, השוללים מאיתנו חיוניות, מכאיבים לנו ותוקעים אותנו במקומות שמחלישים אותנו. כך נולדות גם מחלות וכאבים, שהן ביטוי פיזיולוגי להשפעה העמוקה של הדפוסים האוטומטיים עלינו.

אבל אפשר גם לשבור את המעגל הפתולוגי, לזהות את מה שאוטומטי ולהתחיל להגיב ולפעול באופן מודע, מתוך בחירה. צ'י גונג חכמת הריפוי (Zhineng chi gong) הוא שיטת ריפוי עצמי, שמחברת את המתרגל עמוק פנימה אל הגוף הפיזי והאנרגטי. באמצעות התרגול אנחנו מזהים דפוסים פנימיים מגבילים, מרגיעים מתחים, לומדים להתבונן בעצמנו ובעולם באופן חומל ואוהב יותר. משנים את הסיפור האישי מחולי וסבל לבריאות ושמחה.

אני מזמינה אתכםלהצטרף אלי לקורס של 12 מפגשים על הסדרה לעורר את החיוניות. זהו תרגול פיזי, אינטנסיבי, מעורר וממקד, שמשפיע על כל מערכות הגוף: מתיחה והנעה של כל מערכת השלד, הפעלה של מערכת העצבים, מערכת הדם, החיסון, הלימפה ועד למטבוליזם התאי. התרגול מעיר את הצ'י לתנועה, פותח חסימות ומשחרר מתחים פיזיים ורגשיים.

בקורס

·        נלמד לעומק את חמשת התרגילים של הסדרה.

·        נלמד ונתרגל מדיטציה בעמידה.

·        נפתח ונחדד את היכולת להיות נוכחים בגוף ולחוש בו.

·        נלמד להיות אקטיביים ולהשפיע על הגוף ועל התודעה באמצעות עבודה עם הכלי של שלושת ה A(קבלה, הפעלה, הוקרה).

·        נכיר ונשנה דפוסים פתולוגים.

 

הקורס מתאים למתחילים ומתקדמים. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ'י גונג, הקורס יקנה בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בחיבור לגוף ולתנועת האנרגיה בו. עבור בעלי ניסיון זוהי אפשרות לדיוק בתרגילים, לחיזוק היכולת לנוכחות בגוף ולהשפעה עליו. זוהי הזדמנות להתחבר לכוחות הריפוי הפנימיים, להשתחרר מדפוסים מגבילים ולהגדיל את השמחה והשלווה בחיים.

 

הקורס יתקיים בימי חמישי  מ16.1.

בין השעות 8:30 עד 10:00

ברחוב אבן גבירול 105

עלות – 900 שקלים ל - 12 מפגשים.

לפרטים והרשמה – ענבל רז 0547729477 inbalr8@gmail.com

צור קשר

צ'י גונג רפואי

כתובת: כיכר היל 3 תל אביב

טלפון: 0547729477 | דואל: inbalr8@gmail.com

לצפיה באתרים נוספים בתחום :

צ'י סנטר ישראל | מינג טונג | Dao Heart

Tivonet | עריכה: נעם רז