רפואה הסינית תיאור תמונה

רפואה סינית לנשים

 רפואה סינית לנשים

אנחנו הנשים מעניקות חיים באופן טבעי. זה טבוע בגוף ובנפש שלנו, אבל המתנה הזאת יוצרת גם מורכבויות גופניות ורגשיות. לפעמים, המורכבות יוצאת מאיזון וגורמת לסבל. הרפואה הסינית מספקת, מתוך הסתכלות הוליסטית רחבה, כלים יעילים ועוצמתיים להשבת האיזון שהופר.

היא מטפלת בהצלחה רבה במגוון של בעיות גניקולוגיות: חוסר איזון ההורמונלי, בכאבים ותופעות אחרות סביב המחזור, בעיות פריון, תופעות של גיל המעבר ועוד. כל מטופלת עוברת הערכה של אורח חייה לצד מצבה הפיזי, הרגשי, התזונתי. לאחר מכן, אני מתאימה לה תכנית טיפולים אישית.

אני מתמחה בטיפול במגוון רחב של בעיות גניקולוגיות, בין היתר:

בעיות מחזור - כאבי מחזור, מחזור מאחר/מקדים, מחזור לא סדיר, דימום מועט/רב, ציסטות, שרירנים, שחלות פוליציסטיות, אנדומיטריוזיס, מצבי רוח.

טיפול לפריון – אני תומכת בנשים בשלבים שונים של ניסיונות כניסה להריון: למי שמתכננת להיכנס להריון ורוצה להכין את הגוף להריון טבעי מומלץ לבוא לחיזוק ואיזון הגוף. לנשים שהחלו תהליך של טיפול הורמונלי, השילוב בין הרפואה המערבית לסינית הינו אידיאלי, ונותן תוצאות טובות יותר. הטיפול תומך בעיבוי רירית הרחם, הגדלת מספר הזקיקים ואיכותם, מרגיע את האישה ומקל על ההתמודדות עם תופעות הלוואי של התרופות המערביות.

תמיכה בהריון ולאחר הלידה – לנשים הסובלות מהפלות חוזרות, בחילות והקאות, חולשה, עייפות, כאבים, בצקות, עצירות ועומס רגשי. הדיקור הסיני יעיל ובטוח לנשים בכל שלב של ההיריון, והוא מקל על התופעות הנלוות. בשלב מתקדם יותר, הטיפול עוזר להכין את הגוף ללידה. אם יש צורך בהיפוך עובר, זירוז לידה והקלה בצירים. לאחר הלידה, זוהי דרך נפלאה לתמוך בגוף כדי שיתחזק.

מנופאוזה - גיל המעבר - נשים רבות סובלות מפגיעה קשה באיכות החיים שלהן בעקבות תופעות של גיל המעבר: גלי חום, הפרעות שינה, יובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני, עייפות, קשיי ריכוז, בעיות זיכרון, שינויים במצב הרוח. באמצעות דיקור והנחיות לשינוי בהרגלי חיים ניתן לטפל בהצלחה רבה בתופעות אלו.

רפואה סינית לנשים

צור קשר

צ'י גונג רפואי

כתובת: כיכר היל 3 תל אביב

טלפון: 0547729477 | דואל: inbalr8@gmail.com

לצפיה באתרים נוספים בתחום :

מינג טונג | Dao Heart

Tivonet | עריכה: נעם רז