צ'י גונג רפואי תיאור תמונה

ריטריט ביתי

הריטריט הביתי מתאים לכל מי שרוצה לייצר שגרת תרגול ביתית למטרות החלמה והתפתחות. ריפוי והתפתחות תלויים בהסכמה לאהוב ולקבל את מה שפגוע. אבל כשיש סבל נפשי וכאב פיזי, הנטייה היא להתנתק, ולהפריד אותם מעצמנו. ובלי לשים לב, להיכנס למלחמה שמטרתה מיגור והרחקה. בצ'י קונג מבינים שריפוי שלם ומלא חייב לעבור גם דרך חיבור והכלה של המקום הפגוע.

בשנים האחרונות, נוכחתי לדעת שמי שמעז ללכת בדרך הזו חווה ורואה ניסים, ועושה את הבלתי אפשרי לאפשרי. גיליתי שהתסמינים הפיזיים והנפשיים מתפוגגים מעצמם, כאשר משנים את האינפורמציה והמחשבות שיש לנו על עצמנו ועל העולם.

מי שבוחר בצ'י קונג צריך להתמיד. כדי לחוות שינוי ממשי, מוכרחים להתמסר ולתרגל יום יום. רק כך, אפשר לגעת ולהניע את החסימות הישנות שהצטברו במהלך החיים. תרגול יום יומי מפתח את המודעות לדפוסים ישנים ואוטומטים שאחראים לסבל וכאב. עם הזמן לומדים גם לשחרר אותם ולעשות מקום לאהבה ושמחה.

בתור מי שהולכת בדרך הזו ומלווה תלמידים ומטופלים לאורך השנים, אני מבינה ומכירה היטב את הקושי לבנות ולהחזיק שגרה של תרגול ביתי. אני מציעה עזרה ותמיכה למי שרוצה להתמסר לצי קונג. חבילה שלמה שכוללת מפגשים שבועיים איתי, לצד אפשרות להגיע לכל שלושת השיעורים השבועיים הקבוצתיים שאני מקיימת בצפון תל אביב.

במפגשים האישיים אתמוך ואחזק את תהליך הריפוי שלך באמצעות ארגז הכלים הגדול שצברתי במהלך 30 השנים בהן אני מלווה ומטפלת באנשים. לפעמים נשוחח, בפעמים אחרות נניע את האנרגיה בדיקור סיני או במגע והילינג.

כמובן, שהמפגשים יהוו הזדמנות גם לדייק את תרגול הצי קונג עצמו – את המנחים, היציבה, הוויזואליזציה, הקול ועוד. במקרה הצורך, המפגשים יתקיימו במתכונת של שיעור צי קונג פרטי.

השיעורים הקבוצתיים הם הזדמנות לחוות משהו אחר, הקבוצה יוצרת שדה אנרגיה עוצמתי, שתומך בתהליך האינדיווידואלי של כל אחד, ופותח את הקשב שלנו למרחב הפנימי ולמרחב שסביב. בקבוצות, חווים לעתים קרובות חוויות עוצמתיות יותר מהחוויות שמתלוות לתרגול אישי. משהו בקבוצה מאפשר לפרוץ מחסומים ולחזק את החיבור לעצמנו.

בשלושים השנים האחרונות אני מטפלת ומלמדת אנשים. נחשפתי להרבה מצבים ושיטות לטיפול, ואני נרגשת להעמיד את כל הידע והניסיון שצברתי לרשות מי שיבחר בדרך שאני הכי מאמינה בה – צ'י קונג חכמת הריפוי Zhineng))

מי שמתמודד עם אתגר בריאותי או נפשי ומחפש דרך לריפוי עצמי מתוך מוכנות להתמסר, מוזמן ליצור איתי קשר. יחד נמצא את השילוב הנכון ביותר לתמיכה בתהליך הריפוי.

צור קשר

צ'י גונג רפואי

כתובת: כיכר היל 3 תל אביב

טלפון: 0547729477 | דואל: inbalr8@gmail.com

לצפיה באתרים נוספים בתחום :

מינג טונג | Dao Heart

Tivonet | עריכה: נעם רז