עדויות תיאור תמונה

עדויות

לענבל הגעתי לפני שנה ושלושה חודשים, מאובחנת בפיברומיאגליה/נוירומיאלגיה, למודת שיטות/טיפולים, תרגולים של שנים. איכות חיים בינונית והשקעה רבה פיזית, רגשית וכלכלית. לקח לי זמן להתחבר לשיטה, להתחייב ואף להגיע לשיעורים לא תמיד היה לי כוח. מה שהיה ברור לי שפגשתי במורה אולטימטיבית בכלל ועבורי בפרט. מעודדת, מחזקת, תומכת, תמיד זמינה ונכונה להושיט יד, לחצות קושי ומצוקה. מהר מאד הבינותי שללא תרגול בבית אין החלמה וריפוי מלאים. אני מתרגלת 6 פעמים, מתוכם יומיים בתרגול קבוצתי עם ענבל.  הפיברומיאלגיה לא נמצאת בלקסיקון שלי, עברתי שינוי תודעתי עצום, עליה דרמטית במדד החיוניות שלי, שמחת החיים והיצירה.

תודה ענבל, על מי שאת ועל איך שאת!!

עפרה אוברמן נחום 02.20

  

"את חוכמת ה  wisdom healing qigong לומדת להכיר ללמוד ולתרגל עם ענבל, בחרתי בה בזכות האמונה והאהבה שלה לדרך ובזמן קצר של למידה הכרות ותרגול הסערה שמלווה אותי בתקופה זו בחיי חלפה ובמקומה נוכחת תחושת רווחה ושחרור ממחשבות מאמללות.
תרגול הצי גונג עם ענבל והלמידה אתה פתחו לי עולם שחותך כמו להב דרך האשליה ומאפשר לי לחיות יותר שמחה שלווה ובריאה.
ענבל מודה לך על מי שאת ובהצלחה לנו בהמשך המסע."

אורלי זמיר תל אביב

הצ'י קונג שמצאתי אצל ענבל הוא ייחודי, מדוייק ובעיקר פשוט עוזר. אחרי שיעור עם ענבל, הרגליים חוזרות לפעול, כאילו ירד מעלי משא. שמי תומר פלג, אני בן 48 לפני 5 שנים זיהו אצלי פרקינסון ומאז אני מחפש מקומות של תקווה, אפשרות לשינוי כל מה שהרפואה הקונבנציונלית לא נותנת. את הדברים האלה מצאתי אצל ענבל ובשיטת הג'ננג צ'י קונג. ראשית ענבל היא מרפאה ברופאה סינית אז היא עזרה לי להתאים למצב שלי גם תרגילים ייחודיים וגם תזונה והמליצה על שיטות להתמדה בתרגול. שיטת הצ'י קונג שענבל מלמדת, היא שיטה שעזרה ועוזרת להרבה אנשים וענבל מעבירה אותה בצורה מאתגרת ומהנה. היא לא מוותרת בתרגילים הקשים אבל תמיד מוצאת את הדרך לפרק אותם לחלקים כך שנוכל לעשות אותם. מעל הכל ענבל היא מורה שהתלמידים והצ'י קונג הם בליבה והיא בליבם.
תודה ענבל,
על הזכות להיות תלמיד וחבר
תומר

לענבל,
אין לי מילים ותקצר היריעה
מדובר בהרבה יותר ממה שנראה
הזכרת לי את המובן מאליו שנשכח
את החיבור לאדמה  שמחזק כל כך
לימדת אותי שהעזרה לעצמי זמינה תמיד 
והיא כל כך פשוטה – בעיני גאונית
ועזרת לי להטמיע ולימדת דקויות
וזה אצלי ושלי מול קשיים ובעיות
ושהצטלבו דרכינו זאת בעיני מתנה
אנחנו לא נפרדות – רק תודה בתחנה!
    4/2014 

"הגעתי לצ'י קונג  לפני בערך ארבע שנים בעקבות בעיה רפואית. חיפשתי משהו שיעזור . מצאתי קודם כל את ענבל. ענבל חיה את הצ'י קונג ואי אפשר שלא להיסחף באהבה הזאת...היא מורה מעולה שמלמדת  בהקפדה ודייקנות והחשוב מכל בעיני – כל כך אכפת לה!
היא מתעניינת  בשלומו של כל אחד ועוקבת אחרי מסגרת האימונים שלו בבית. אני יכולה להעיד שרק בזכות המעורבות האישית והאכפתיות הזאת – אני ארבע שנים חוזרת לתרגולים אחרי הפסקות מסיבות כאלה ואחרות. גם בתקופות קשות אני יודעת שענבל תחזיר אותי לתלם התרגול בלי ליפות את האמת, עם פתרונות הגיוניים, מעשיים ולא יומרניים.
אני מרגישה שזכיתי."

ו.ט 9/2017

שיר הלל לצ'י קונג

שמתיר לי סבלנות 

שמנגיש לי אלף אופקים

שמגשר אותי לנשימה הקבוצתית

שמקל אליי את עצמי

שמעצים בי  את העולם 

 

דבר

דבר מלבד משקל

נושא משניי צדדיו

אוזניו מחריש מפל

מוט/תך, ליבו זהב

(זיו תל אביב) 8/2018"הגעתי לצי קונג בהמלצת מספר רופאים מהרגע שהכרתי את ענבל השתנה המבט שלי על החיים, הפכתי לפתוחה יותר רגועה יותר ואופטימית יותר וללא הגזמה לענבל 90 אחוז מדרך המהפך שלי."
רחל ששון (רמת השרון)

ענבל היקרה
עברו שנתיים וחצי מהיום שהגעתי לקליניקה שלך בתל אביב. חיפשתי רופאה סינית שמטפלת גם בצ'י גונג. וקיבלתי יותר מכל מטפלת אנושית ואכפתית שמלווה אותי בכל שלב ושלב בתהליך הריפוי.
הגעתי אליך חלשה ובתפקוד מאוד נמוך והיום אני מלאת חיוניות ובמצב בריאותי הרבה הרבה יותר טוב.
אני מודה לך על הידע, ההנחיה, הליווי הצמוד והעידוד האישי ברגעים קשים ועל המילים הרכות אבל גם מדויקות שחיזקו אותי ואפשרו לי להתמיד.
חיבוק ואהבה גליה 10/2017

ענבל יקרה,

את מלווה אותי כבר מספר שנים מאז התחלתי לתרגל WHQ. התחלתי להגיע לשיעורים שלך כמתרגלת חדשה ואני באמת מלאה בהכרת תודה על הדרך שעשיתי - הרבה בעזרתך ובזכותך.
השיעורים שלך תורמים כל כך הרבה להעמקה, לתובנות ולהתקדמות שלי בדרך. על כל שאלה תמיד יש לך את התשובות הנכונות... בכל משבר את שם כדי לעודד אותי לתרגל. 
הידע העמוק שלך ברפואה סינית מעשיר את השיעורים שלך ומעשיר אותי.. את ההבנה שלך בגוף האדם ותפקודיו את חולקת עם תלמידייך בנדיבות...הנחישות שלך עצמך לתרגול - נותנת לי מוטיבציה: לא מוותרת לעצמך ולא מוותרת לנו....
את באמת מורה נפלאה: מדויקת ומדייקת, מעמיקה, נדיבה, סבלנית, אכפתית ונחושה.  אשרי שבחרתי בך כמורה!! 

אורית קדר, פרדס חנה

 

צור קשר

צ'י גונג רפואי

כתובת: כיכר היל 3 תל אביב

טלפון: 0547729477 | דואל: inbalr8@gmail.com

לצפיה באתרים נוספים בתחום :

צ'י סנטר ישראל | מינג טונג | Dao Heart

Tivonet | עריכה: נעם רז